Haber

Samsun Valisi Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı depremzedelerle buluştu

Samsun Valisi Zülkif Dağlı’nın eşi Nurgül Dağlı, Kahramanmaraş’ta “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen depremlerin ardından kentte ağırlanan depremzedelerle bir araya geldi.

Nurgül Dağlı, Havza ve Asarcık’ta otel, öğretmenevi ve yurtlara yerleştirilen depremzedelerle Havza’daki bir tesiste düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Depremzedelere geçmiş olsun dileyen Dağlı, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.

Nurgül Dağlı, Samsun’un depremin ardından yardım kampanyası başlattığını belirterek, “Devletimiz çok güçlü ve tüm imkanlarıyla deprem kuşağında. Bu yaraları hep birlikte saracağız. Önceliğimiz siz değerli misafirlerimizi rahat ettirmek.” söz konusu.

Asarcık Kaymakamı ve Havza Kaymakam Yardımcısı Fatma Gül Nayman, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş Özkan Parlak, Havza Polis Başkomiser Yardımcısı Mustafa Balcı, Havza İlçe Jandarma Komutanı Başçavuş, Havza Sosyal Hizmetler Merkez Müdürü Sezen Necla Keyifli Güvendi, AK Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve Türk Kızılayı Asarcık Temsilciliği Koordinatörü Mustafa Gonca da katıldı.

sariveliler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu