Ekonomi

Eden Residence’a büyük ödül

5. Altın Ege Ödülleri muhteşem bir geceyle sahiplerine sunuldu. Eden Residence Geriatrik Bakım & Sağlıklı Yaşam ve Rekreasyon Merkezi, 5. Altın Ege Ödülleri’nde İzmir’e değer katan marka ödülüne layık görüldü.

Özlem Yıldız’ın sunumuyla İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen muhteşem geceye İzmir’in önemli isimleri yoğun ilgi gösterdi.

5. Altın Ege Ödülleri, Estrella Medical Group ana sponsorluğunda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Bostanlı Esnaf, Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD) heyeti başkanlığında belirlenen ödüller, Hayat Keyfi İş Dergisi İmtiyaz Sahibi Murat Kaplan tarafından takdim edildi.

Gecenin gümüş sponsorları ise Victory Professional Deva, Ertanlar Besin, Omega Şirketler Grubu, Eden Rezidans, Demirsel İnşaat ile Olgun Olça İnşaat ve Otomotiv oldu.

Özlem Yıldız ve Murat Kaplan’ın esprili diyaloglarıyla renklenen gece, Sevdim Selkuşu’nun güçlü sahne performansıyla sona erdi.

Eden Rezidans; Büyüklerimizin rahat, sağlıklı, güvenli ve memnun bir yaşam sürmeleri hedefiyle her detayı düşünülerek tasarlandı ve uygulandı. Avrupa standartlarına uygun bir kurum olarak hizmet veren residence Çiğli Evka-5’te yer alıyor. Alanında uzman ve güler yüzlü çalışanları ile faaliyet gösterirken sunduğu fiziki olanaklarla da ilk bakışta farkını ortaya koymaktadır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-mutki.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu